Melitta Enjoy II Top 1017-04, Cam Sürahili Filtre Kahve Makinesi, Aroma Selector Aroma Seçimi, Paslanmaz Çelik, 1.35 litre, 1000 W, Siyah Gümüş

    2.750,00 TL
Fiyatı Düşünce Haber Ver
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

Melitta Enjoy II Top 1017-04, Cam Sürahili Filtre Kahve Makinesi, Aroma Selector Aroma Seçimi, Paslanmaz Çelik, 1.35 litre, 1000 W, Siyah Gümüş

Bu ürün hakkında

  • Modern Tasarım: Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş filtre kahve makinesi, 10 büyük fincan miktarına denk gelen (125 ml) cam sürahi, Melitta 1x4 kahve filtresi boyutu ile uyumludur.
  • Kişisel kahve aroması: Tek dokunuşla Aroma Seçici sayesinde ayarlanabilir kahve sertliği (hafif, sert), Optimum ısı ayarı.
  • Kolay kullanım: Aydınlatmalı açma-kapama düğmesi, seviye göstergesi kolay okunabilir şeffaf su haznesi, damlamayı engelleyen çıkarılabilir döner filtre, otomatik kapanma özelliği
  • Kolay Temizlik: Döner filtre, Cam sürahi ve kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir
  • İçerik: 1 Melitta Enjoy II Top 1017-04, Cam sürahili Filtre kahve makinesi, Siyah-paslanmaz çelik, 1000 W

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00