Tefal UW3723TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

    1.112,40 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

Tefal UW3723TR Compact Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 9100044392, geniş haznesi sayesinde hayatınızı kolaylaştırır. 750 watt motor gücüne sahip ürünler muhteşem toz toplama gücüne sahiptir. Evinizin her köşesine nüfuz eden güçlü motoru sayesinde tozların tamamına etki eder. EffiTech Motor sistemine sahip model, ultra enerji verimliliği sağlar. Daha az enerji kullanarak daha fazla toz çekebilme kabiliyetine sahip ürünler, temizliğe ayırdığınız vakti en aza indirir. Gücünü teknolojiden alan ürün ultra verimli yapısı sayesinde aile bütçenize katkı sağlar. Bir süpürgeden beklenen pek çok şeyi aynı araç içinde toplayan Tefal, kaliteli ürünüyle ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Ergonomik Yapısıyla Ön Plana Çıkan Compact Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Toz emisyonu ve yüksek verimliliği ile pek çok kişinin tercihi Compact Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge modelleri ergonomik yapısıyla da ön plana çıkar. Farklı fonksiyonları aynı ürün içerisinde sunan Tefal, kompakt tasarımı ürünüyle kullanım kolaylığı sağlar. Üründe bulunan EASY BRUSH teknolojisi sayesinde kablo rahatlıkla toplanır. 8.8 mm yarı çaplı kordonu ideal uzunluğu sayesinde elektrik süpürgesinin etki alanını arttırır. Kullanmadığınız anlarda minimum yer kaplayan ürünler, kompakt yapısı sayesinde kolaylıkla saklanabilir. Ürünlerin üzerinde bulunan taşıma sapı, kolay taşıma ve muhafaza etme imkanı sunar. Ürünlerin alt kısmında park etme sistemi bulunur. Ayrıca alt kısmında biri önde ikisi arkada olmak üzere üç tekerlek yer alır. 360 ° dönebilen tekerlekler, dönüş hareketini kolaylaştırır. Ürünün güçlü filtreleme sistemi sayesinde emilen tozun %99,98’ini filtreler. Bu sayede en küçük toz parçalarının bile havaya aktarılması engellenir.

Tefal UW3723TR Compact Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İle Kusursuz Hijyen

Her detay düşünülerek tasarlanan Tefal Compact Cyclonic toz torbasız elektrikli süpürge, 1.5 l toz haznesine sahiptir. Oldukça güvenli kilit sistemine sahip hazneler, çarpmalara karşI dayanıklıdır. Üstelik haznenin içinde biriken tozlar dört basit hareketle kolayca temizlenebilir. Ürün 79 dB ses seviyesine sahiptir. Ürünün başlığı ultra emici sistemi sayesinde sınıfının en iyi sonuçlarını verir. Motordan aldığı güç ve başlıkta bulunan kavisler sayesinde sert ve yumuşak zeminlerde bile üstün verimliliğe sahiptir. Üstünlerin ürünlerin yanında iki işlevli yer temizleme fırçası bulunur. Bu sayede farklı zemin tiplerine doğrudan etki eder. Modellerde ikisi bir arada radyatör başlığı bulunur. Tefal Compact Cyclonic elektrikli süpürge, aparatları ve teknolojik sistemi sayesinde kullanım aşamasında oluşabilecek sorunları en aza indirir. Böylelikle konforlu ve hijyenik bir temizlik deneyimi sunar.

Compact Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İle Temizlik Daha Kolay

Temizlik aşamanızı kolaylaştıran pek çok fonksiyon ve aparat Compact Cyclonic toz torbasız elektrikli süpürge içerisinde yer alır. Gelişmiş motor sistemi ve başlıkları ile toz emilimini en üst düzeye çıkaran ürün, tek hareketle muhteşem sonuçlar görmenizi sağlar. Ürünler yüksek verimli filtre ve köpük filtre olmak üzere iki adet filtreleme sistemine sahiptir. Bu sayede temizlik yapacağınız zemine göre bir tercih yapabilir daha hijyenik sonuçlar alabilirsiniz. Modeller teleskopik metal boruya sahiptir. Bu sayede çarpmalara ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Turuncu ve siyahtan oluşan ürün şık bir görünüme sahiptir. İnce detaylarla hazırlanan model işlevliliği ile ön plana çıkarken evinizin dekorasyonunu da bozmaz. Üstelik seri, bütçe dostu fiyatlarıyla da ilgi görür. Tefal UW3723TR Compact Cyclonic toz torbasız elektrikli süpürge fiyat aralığı ürünün teknolojik sisteminden ve materyallerinden etkilenir. Ürünler hem kaliteli bir yapıya hem de bütçeye uyum sağlayan fiyatlara sahiptir.

Tefal UW3723TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 9100044392 Özellikleri

 
 
Eco ÖzelliğiVar
Emiş Gücü AyarıVar
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)750
Ses Seviyesi (dB)79
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)1.5
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkYok
Ürün RengiTuruncu
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00