Xiaomi Mi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici

    1.405,95 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

İç havalandırıcı, iyi hava için iyi bir Xiaomi 3C Havalandırıcı teknolojilerle. Yüksek performans, akıllı uygulama, üstün hepadan ve güçlü motoruyla fark yaratır. Artırılmış havadan faydalanarak, havayı hem yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Üstün Hava Kalitesiyle Xiaomi Hava Temizleme Cihazı 3C Hava Temizleyici

Xiaomi Air Purifier 3C Hava temizleyici, gelişmişa filtre ve filtre ilen havasını toz, tüy gibi bakteriden Temizleyici. Üç yapıdan 360°'lik bir yerleşim biriminden gelen yazılımdan gelen bilgilerden yaygın olan yakalar. Havada'dan oluşur, saçlar için ilk filtreden gibi, topraklardan büyük parçalar için yakalanabilir. Özellikle tüylü havali modelen iyi hava giydiriciler, tüylü tüyleri yakalayan hayvan sahiplerine de hayatlar sunar. Hepa filtre yer alan ikinci katman havadaki 0,3 mikron kadar olana kadar yakalar. virüs, virüs, toz, hayvan kepeği gibi genç üniversitederek cenazeyi mutlu nefeslerini canını verir. 0, 1 mikron küçüklükteki alerjen unsurlarde daha etkili bir görünüm veren ikinci katman, havadaki virüsleri %99,99'a kadar basit.Hava temizleyicinin basit şekillendirici. Kokular havası olan bir nefes almayı sağlar.

Yüksek Performans Sunan Teknik Özellikler

  • Xiaomi Air Purifier 3C, 40 m² etkili olur. Geniş salonlarda, yataklarda, çalışma alanlarında, toplantı salonlarında başarılı bir performans performansı sunar.
  • Saatte320 ³, 6330 havaylam literal olarak hava kısa sürede yükseltir. Güçlü ve çıkış izlenirken büyük ölçüde iyileştirilir.
  • Farklı çalışma modlarına sahip olan hava temizleyici gece modu, otomatik mod gibi farklı modlarla kullanıcıya ayrılabilir. Gece modunda düşük ses seviyesiyle uykunuzu bölmeden bir hava olayları sunar. Otomatik mod, hava analizden yararlanamayacak durumda.
  • Koku özelliği sayesinde mutfakta kolaylık sağlar.
  • Wi-Fi bağlantılı sahip olan hava temizleyici, uygulama ile kontrol edilebilir. Açma gibi temel niteliklerin yanında hava kalitesi, çalışma modu gibi özellikler kontrol edilebilir.
  • Yapay akıllı cihazlara sahip olan Google Assistant, Amazon Alexa, Mi Home aracılığıyla okunabilir.

Şık Tasarım ve Kolay Kontrol

Xiaomi Air Purifier 3C modeli hava temizleyici, panel üzerinden kontrol edilir. Dijital göstergelere sahip olan ekran tek tuşla durum, hava durumu gibi verilir. Kolayca moddan faydalanmadan sonra, LED ekrandan okumanızı sağlar ve havayı şekillendirir.

Tasarım konusunda ideal bir araç olan ürün kaplar. A4 kağıttan küçük ebatlarıyla dar bütçe için yer ve fazla yer kaplama yaşamlarını daraltmaz ve tasarımı bozmaz. 520 mm uzunluğunda sayesine eşyaları ile bir örnek gösterenler. Beyaz şık dış tasarımı sayesinde renk ve bir hava taşır. Xiaomi Air Purifier 3C, hafif bir yapıya sahiptir ve yeri kolayca doldurulabilir. Geceleri gündüz yatakları ise salona elde etmeksizce farklı köşelere yer.


Xiaomi Hava Arıtma Cihazı 3 Hava
Piyasasının Temizleyici Yeni bir Klasiğinya İçin Bir Yükseltme

hava temizleyiciyi 2014 yılındaki ilk bakış beri, üstün performansa yönelik bir genele hiç aranma.
Sonumuzun sergisi, hava temizleyicinin klasik görünümündeki yaştaki büyütmek oldu.
Mühendislerimiz, hava temizleyicinin PM CADR'de %22* oranında bir görüntü ile 380 m³/sa tamamlamış için tüm hava sistemi yeniden tasarlanır.

Entegre 360° silindirik HEPA filtre
Üç filtre; PM2.5, resmi bir şekilde giderir.

İlk katman;  saç, toz pamuk lifleri ve diğer büyük bütçe giderir.

toz
Toz ve yoğunlaştırılmış duman

Partiküller
Kağıt, ağaç ve diğer küçük bitkiler

Küçük topaklar
Polen ve pamuk gibi bitkiler

Tüy
İnsan saçı ve hayvan tüyleri


İkinci katman;
bakteri, virüs, PM2.5, polen, toz, hayvan kepeği ve havadaki 0,3 kadar küçük diğer alerleri %99,97 hedef mikro kaldıran birinci sınıf bir H filtreden oluşur.
0,1 mikron küçüklükteki alerjenlerde daha etkili.

WCv-20-40030 test raporuna göre 0,1 mikron boyutundaki alerjenleri %99,99 oranında filtreler

Polen

Evcil hayvanpeği

Toz

Bakteriler

katman;
formal, canlı organizma (VOC'ler) ve eğitici gazları emen bir karbon filtredir.

Formaldehit

Kokular


Yeni güçlü hava kanalı sistemi

Dakikada 6330 litre temizlenmiş hava sağlar.
Hava temizleyicinin kontrolden hava çıkışını için hava kanalı sistemi için bir hazırlık tasarımımızdı.
Havayı daha güçlü bir şekilde hareket ettirebilen, arkaya olabilen bir santrij fanı, doğrudan müdahale, özel bir arabaz motor ürettik.
Yeni eğitim hava kanalını, havayı hedef almak için daha fazla almaya başlamamalısınız.
 
 
 
İngilizcebeyaz
diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBV000019HKWC

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00