Xiaomi Mi Giga Version Mi 4A AC1200 1200 Mbps 5 Ghz Çift Band Router

  535,60 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

Xiaomi Mi Giga Versiyonu Mi 4A AC1200 1200 Mbps 5 Ghz Çift Bant Yönlendirici


Wi-Fi Bağlantı İmkanı

Sahip olduğu Wi-Fi bağlantısı ile internete mesafeye erişim sağlar. Wi-Fi bağlantı teknolojisi ile akıllı, bilgisayar, tablet ve TV üzerinden internete uzaktan ve hızlı telefonla ulaşım yapabilirsiniz.


Uzaktan Yönetim İmkanı

Sahip olduğu uzak yönetim ile internetten gerçekleştirmenizi sağlar. Okul yönetimi ile akıllı cihazlarınız ile internete eğitim ve hızınızı gerçekleştirebilirsiniz.


LAN Bağlantı İle Veri Paylaşımı

Sahip olduğu LAN bağlantısı sistemi ile fazla bilgisayar sistemi alışverişi yapabilmenize imkan sağlar. LAN bağlantısı ile arasında yer olarak yakınki bilgisayar köprü kurarak, hızlı alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.Misafir Ağı Sunma

Sahip olduğu kullanıcı ağı teknolojisi ile internet üzerindedir. Misafir bir kullanıcı olmaktan faydalanmak, internetten faydalanmak isteyen kişilerden birine ait ağdan yapmalarını engelleyebilir.


İdeal Menzil Genişliği

Sahip olduğu 4 ayrı anten bölümü ile ideal menzilde bağlantı gerçekleştirme olanağı sağlar. Geniş menzilli alan ile çevre düzenlemesi, tüm alandan yararlanmadan Wi-Fi bağlantısından yararlanabilirsiniz.


Şık Dış Tasarım

Modern ve sade çizgileri, minimal tasarımı ile şık bir görünüm. Hangi bir TV ünitesinde kullanımdan yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Anten Sayısı

   

  4

 • Ethernet Port Sayısı

   

  2

 • Veri Transfer Hızı

   

  1200 Mb/sn

 • İngilizce

   

  beyaz

 • model

   

  Mi 4A

 • frekans

   

  2.4 - 5 GHz

 • Yönlendirici Özelliği

   

  Var

 • marka

   

  Xiaomi

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00