Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1500 ML Akıllı Su Isıtıcı

  701,43 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1500 ML Akıllı Su Isıtıcı


Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarımlardır. Ayrıca şık bir tasarımı bulunmaktadır. Şık tasarımı sayesinde kullanım alanında bir görüntüye sebep olmaz. Bu da uygulama alanında estetik bir görüntülenebilirlik sağlar.


Sağlam Malzeme

oluşturulan. Bu duruma bir darbesine karşı bozulmaz. Bu da yeni bir su ısıtmak için uzun süreler çoğaltacaklarınızı yapabilirsiniz.


Boyut Ölçüleri

Su Isıtıcısı 23.5 x 20.4 x 14.5 cm değerinde boyut ölçülerine sahip olmaktadır. Bu denli minimal bir tasarım ile üretilmiş olasından dolayı kullanım alanında oldukça az miktarda bir alan kaplar. Bu sayede sizlere kullanım gerçekleştirebileceğiniz geniş bir alanın kalmasına olanak sağlar.Yüksek Kapasite

1.5 litre değerinde yüksek bir kapasitesi bulunmaktadır. Bu nedenle tek bir seferde çok fazla kişiye yetecek kadar suyun ısıtılabilmesi mümkün olmaktadır. Bu da sizlere sürekli olarak su ısıtma işlemi yapmama imkânı sağlamaktadır.


Çalışma Gücü

1800 watt değerinde çalışma gücü bulunmaktadır. Bu denli yüksek bir çalışma gücüne sahip olmasından dolayı etkili bir biçimde su ısıtabilmesi mümkün olmaktadır.


Sağlıklıdır

Üretiminden bir madde kullanılmamış alanlardan bahsederken, kullanımdan kullanılmadan kullanımından konuşulmadan bir şekilde gerçekleştirilebilmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık

   

  1300G

 • Güç (Watt)

   

  1800

 • malzeme

   

  Çelik

 • Boyut

   

  Y23,5 x G20.4 x D14,5 CM

 • Kapasite

   

  1500 ML

 • marka

   

  xiaomi

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00