Beautitec SZK-A420 Evaporatif Hava Nemlendirici

    772,50 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hızlı Gönderi

Beautitec SZK-A420 Evaporatif Hava Nemlendirici

Ürün Bilgileri

Xiaomi Beautitec Szk-a420 Evaporatif Hava Nemlendirici Beyaz

  • Xiaomi Beautitec SZK-A420 evaporatif nemlendirici, suyu buharlaştırarak çalışan akıllı bir hava nemlendiricidir. Buharlaştırma, en doğal ve en güvenli hava nemlendirme yöntemi olarak kabul edilir. Sağlıklı bir yaşam tarzını önemseyen insanlar için ideal bir çözüm olan buharlaştırma matı adı verilen özel bir kartuştan, suyun buharlaştırılmasını sağlar. 250 ml / saat nemlendirme kapasitesi ile 40 m²'ye kadar olan odalar için uygundur. Xiaomi Beautitec SZK-A420 evaporatif nemlendirici, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için tasarlanmıştır. Cihaz bir dokunmatik ekrana sahiptir. Burada nemlendirmeyi açıp kapatabilir, yoğunluğunu ayarlayabilir ve nem seviyesini tanımlayabilirsiniz. Nemlendirici filtre tamamen yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Nem % 70'e ulaştığında veya su deposu boşaldığında ekipman çalışmayı durdurur. Uyku modundaki gürültü seviyesi 45dB'dir. Xiaomi SZK-420 nemlendirici, ekipmanın herhangi bir odaya sığması sayesinde modern ve zarif bir tasarımla ayırt edilir. Nemlendirici için uygun bir yer bulması, küçük boyutları (26 x 26 x 35.6 cm) ve hafifliği ile de kolaylaştırılmıştır, nemlendiricinin kendisi doldurulmadan 3 kg ağırlığındadır. Modeli : SZK-A420 Ürün tipi : Evaporatif nemlendirici Güç :18 W. Nemlendirme performansı :250 ml / saat Su tankı kapasitesi: 4 Lt. Gürültü seviyesi: 45 dB Cihaz göstergeleri: OLED ekrana dokunun Renk: Beyaz Güç: AC 220-240V ~ 50Hz Boyutlar: 26 x 26 x 35,6 cm Ağırlık:3 kg Rüzgarın buharlaşmasıyla doğal buharlaşma ve suyun hızlı buharlaşması ortamın nemini artırabilir. İstediğiniz zaman suyla doldurun Yeniden kullanılabilir hava filtresi, filtreye zarar vermeden su ile defalarca yıkanabilir 4,2 litrelik büyük su haznesi Muhafazada akıllı su sıkıntısı koruması Geceleri uyku modunu açın, gürültü seviyesi sadece 45 dB'dir 4 düğmeli dijital dokunmatik ekran
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sergisi.
  • İnce gibi bir seçimini fiyatını belirlemektedir.
  • Bir üründeyken satılabilir. Ürün listesi ve detay sayfalarında genel bakış açısında olan adaylar, aday adayları, ürün listesi ve görünümde adaylar. Diğer satıcılar, ürün alternatifi olarak listelenirler.

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Viaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Viaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz whatsapp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@pukkadijital.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00